Loading...

Apartament 2+1 per qira prane ETC

1,200€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per qira prane ETC. Zona eshte nje nder te kerkuarat dhe preferuarat, ku ofron sherbime dhe facilitete. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor. Planimetria oranizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhiene, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte arreduar me shije dhe cilesi. Apartamaneti ka ndricim te bollshem natyral, fale dritareve te medha prej xhami.

Per nje vizite na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja