Loading...

Apartament 2+1 per Qira prane Liceut Artistik

900€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per Qira prane Liceut Artistik, zone nder me te preferuarat ne je pallat te ndertuar vitet e fundit dhe te mireadministruar. Apartamenti ka hapesira te mjaftueshme te mireorganizuara per nje familje standarte. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke, ndersa ne korridor kemi 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem dhe ofron komoditet cplodhes.

Per me shume detaje apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja