Apartament 2+1 per qira te Liqeni i Thate

650€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira te Liqeni i Thate. Ai ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati cilesor dhe i mirembajtur. Pamja e lire nga liqeni dhe natyra qe te ofrohet eshte fantastike, ku do gjeni relaksin e nevojshem. Jo vetem kaq, zhvillimi i kesaj zone ku te ofrohen sherbimet dhe facilitetet e ndryshme, e bejne akoma me komode jetesen. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamaneti ka ndricim te bollshem natyral, fale dritareve te medha prej xhami dhe orientimit te tij. Ai eshte i mobiluar totalisht, i kendshem dhe i investuar mire.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location