Loading...

Apartament 2+1 per qira

750€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per qira prane Stadiumit Selman Stermasi.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ka hapesira te bollshme dhe arredim komfort. Apartamenti ka 1 sallon ndenjeje te madh me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja eshte komode prane bankave, supermarketeve, stadiumit apo sheshit Willson.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja