Apartament 2+1 per shitje

95,000€

Pershkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Liqenit.

Apartamenti ka hapesira te bollshme te organizuara ne 1 sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location