Apartament 2+1 per shitje

73,000€

Pershkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut.

Apartamenti ka hapesira te bollshme te organizuara ne 1 sallon+ 2 dhoma gjumi+ 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne zemer te Freskut. Ai ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i invesuar 80% dhe gjithashtu eshte i pajisur me certifikate pronesie, mund te shitet i mobiluar ose bosh por me cmime te ndryshme.

Cmimi: 73000€ (i mobiluar) ose bosh 68000€ i pa diskutueshem!

Per me shume informacion ose per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Location