Loading...

Apartament 2+1 per shitje

207,000€

Pershkrimi

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Kosovareve.

Hapesirat e apartamentit jane te bollshme te organizuara ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me nje parket cilesor dhe ka punime cilesore ne te. Apartamenti ka nje orientim nga Jug-Lindja dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja