Apartament 2+1 per shitje prane Shushices

142,000€

Pershkrimi

Apartament 2+1 per shitje prane Shushices. Ai ndodhet ne kat te pare banimi, i cili aktualisht eshte i dhene me qira si zyre. Siperfaqja neto e apartamentit eshte 82m2, me hapesira te mireorganizuara dhe ndricohet mire nga drita natyrale, fale dritareve te medha prej xhami. Planimetria e brendshme eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara, me ndricim te bollshem natyrale dhe punime cilesore. Zona eshte e mire, e zhvilluar dhe preferuar pasi ofron mundesite, sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me te rehatshme. Cmimi i shitjes eshte 142000/euro.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location