Apartament 2+1 per Shitje

€77,000

Description

Apartament 2+1 per Shitje, ne zonen Liqeni i thate. Apartamenti eshte bosh me hapesira te organizuara ne korridor, dhome te madhe ndenjeje-kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 1 ballkon. Ky apartament ndodhet ne nje pallat te nderttuar vitttet e fundit dhe ka orientim jug. Certifikata e pronesise eshte ne proces.

Per nje vizite prane ketij apartamenti jeni te mirepritur.

Location