Loading...

Apartament 2+1 per Qira ne ishbllok

700€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per Qira ne ishbllok ne nje pallat te mire administruar dhe me vendodhje ne nje rrugice te qete. Apartamenti eshte i mobiluar modest dhe me gjithcka duhet per nje jetese komode. Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara ne dhome ndenjeje-kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Preferohet dhenia me qira afagjate.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Vendodhja