Apartament 2+1 prane Gardes

700€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 prane Gardes per Qira, me hapesira te mireorganizuara dhe kuzhine te instaluar. Apartamenti preferohet te jepet me qira sic eshte, i pamobiluar vetem me kuzhinen dhe kondicioneret. Hapesirat e brendshme organizohen ne dhome ndenjeje-kuzhine me ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon te dyte. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mirembajtur fare prane rruges kryesore apo Akadeise se Arteve.

Per me shume detaje apo nje vizite prane ketij apartamenti jeni te mirepritur.

Location