Loading...

Apartament 2+1/ qira

500€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1/ qira.

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Hoxha Tahsin. Ambientet e tij te brendshme jane te organizuara ne 1 dhome ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja