Loading...

Apartament 3+1 me Qira prane AIR ALBANIA

2,000€

Pershkrimi

Apartament 3+1 per Qira prane AIR ALBANIA, pjeserisht i arreduar por me punime cilesore dhe hapesira te bollshme. Organizimi i hapesirave te tij konsiston ne sallon te madh pritjeje, kuzhine pjeserisht e vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, ballkon me pamje dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar dhe prane pakut te liqenit.

Per nje vizite prane tij kontaktoni prane zyres sone.

Vendodhja