Loading...

Apartament 3+1 me Shitje prane Postes 8

Na kontaktoni

Pershkrimi

Apartament 3+1 me shitje prane Postes 8, ne nje pallat te viteve te fundit dhe zone te qete. Apartamenti eshte i paster dhe i mobiluar kendshem me gjithcka duhet per nje jetese komode. Hapesirat e brendshme jane te bollshme dhe te organizuara ne dhome ndenjeje me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon i madh.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja