Loading...

Apartament 3+1 me qira

500€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 me qira prane Kopshti Zoologjik, pjeserisht i arreduar. Apartamenti ka hapesira te mira dhe te bollshme dhe preferohet qiramarres afatgjate. Dhoma e ndenjejes me kuzhine eshte bashke nga ku kemi akses ne nje ballkon te madh me pamje nga jugu. Ne korridor jane vendosur 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe nje ballkon i dyte. Vendodhja e pallatit eshte nder me te preferuarat pasi ka prane digen e liqeni, autostraden lidhese me akses brend dhe jashte Tiranes si dhe lehtesira te tjera komode si supermarket e te tj.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja