Loading...

Apartament 3+1 me verande per qira

800€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 me verande per qira prane kopshtit zoologjik dhe atij botanik. Apartamenti eshte ne katin e fundit te nje pallati cilesor dhe ka nje verande me pamje te mrekullueshme nga liqeni. Ai eshte bosh dhe ka vetem kuzhinen te instaluar. Ne katin nentoke apartamenti disponon nje vend parkimi te perfshire ne cmim.

Vendodhja