Apartament 3+1 per qira ose shitje ne Bllok.

1,150€ per muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 per qira ose shitje ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, me siperfaqe 160 m2 per banim ose zyra. Apartamenti eshte dhe me administrim\sigurie 24 ore. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje te madhe me ballkon, kuzhine te vogel me vete, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka hapesire, eshte i ndricuar mire, kjo fale dritareve te medha prej xhami. Cmimi i shitjes 320000 Euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location