Apartament 3+1 per qira ne ishbllok

1,800€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe siguri 24 ore. Apartamenti eshte i arreduar total dhe ka organizim te mire te hapesirave. Dhoma e ndenjejes eshte e bollshme dhe e orientuar nga lindja. Kuzhina eshte e vecuar dhe e pajisur me gjithe elektoshtepiaket e nevojshme.  3 dhomat e gjumit jane te bollshme nder te cilat njera eshte studio.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Location