Apartament 3+1 per Qira prane Kopshtit Zoologjik

€500 ne muaj

Description

Apartament 3+1 per Qira prane Kopshtit Zoologjik, i pabanuar me pare dhe i sapo dekoruar. Apartamentit i eshte instaluar kuzhine e re dhe preferohet te jepet sic eshte. Hapesirat jane organizuar ne nje sallon ndenjeje- kuzhine e bollshme me ballkon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon te dyte. Drita natyrale e karakterizon kete apartament, i cili orientohet nga juglindja. Vendodhja eshte mese e favorshme, vetem 3 min ne kembe nga rruga kryesore apo stacioni autobuzit.

Per me shume detaje apo nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Location