Loading...

Apartament 3+1 per Qira prane Liqenit

750€ per muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 per Qira prane Liqenit, 3 min nga diga dhe autostrata TR-EL. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe ka hapesira te brendshme te bollshme. Organizimi i tyre eshte nje dhome ndenjeje-kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka mobilim cilesor, dysheme te shtruara me parket dhe sistem ngrohje-ftohje te instaluar. Gjithashtu ketij apartamenti i dedikohen 3 vende parkimi ne katin nentoke.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Vendodhja