Apartament 3+1 per Qira

1,000€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 per Qira prane Stadiumit Air Albania, ne nje pallat te mire dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 dhome miqsh, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i tij eshte lindje perendim cka mundeson ndricim natyral dhe diell ne te gjitha stinet. Arredimi i tij eshte modes, i plote dhe komod per nje familje te mesme.

Per nje vizite p[rane tij jeni te mirepritur.

Location