Apartament 3+1 per shitje

105,000€

Pershkrimi

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit.

Hapesirat e brendshme te ketij apartamenti jane te bollshme dhe organizohen ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nje pallat te pajisur me ashensor,orientohet nga Jugu dhe ka drite te bollshme natyrale.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location