Loading...

Apartament 3+1 prane Liqenit te Thate

500€

Pershkrimi

Apartament 3+1 prane Liqenit te Thate, per qira i cili mund te pershtatet per zyra ose banim. Pallati eshte buze rruges se liqeni dhe apartamenti disponon 1 post parkimi te perfshire ne cmim. Siperfaqja e tij eshte e mireorganizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, dy korridore, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje te lire.

Per mje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja