Apartament 3+1 prane Parkut Kombetar

1,000€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 prane Parkut Kombetar i arreduar kendshem dhe gjithcka duhet per nje jetese komode. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te madh ne te cilin shperndahen 3 dhomat e gjumit, kuzhina e vecuar dhe dhoma e ndenjejes. Dhoma e ndenjejes ka nje ballkon orientim nga jugu me pamje nga gjelberimi i parkut. Ngjitur ndodhet kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe ambienti i ngrenies. Dhomat e gjumit jane arreduar ne 2 dhoma teke apo femijesh dhe nje dhome dopio. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe te mireshfrytezuara. Vendodhja e ketij apartamenti eshte 2 minuta ne kembe nga rruga e Elbasanit apo Fakultetet dhe ngjitur me te eshte Parku i Liqenit.

Per me shume informacion apo per t’iu shoqeruar prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Location