Apartament 3+1 prane Pazarit te Ri

350€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 prane Pazarit te Ri per Qira, i pamobiluar por vetem me kuzhine. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe komod me akses te lehte prane rruges kryesore. Hapesirat brenda apartamentit jane te bollshme dhe organizohen ne dhome ndenjeje – kuzhine me ballkon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te dyte. Zona eshte nder me te preferuarat dhe preferenca e qiradhenies eshte afatgjate.

Per t’iu shoqeruar prane ketij apartamenti mos hezitoni te na kontaktoni.

Location