Apartament 4+1 per Qira prane Kopshtit Botanik

€1,200 per muaj

Pershkrimi

Apartament 4+1 per Qira prane Kopshtit Botanik, i arreduar bukur me stil neoklasik dhe hapesira te organizuara kendshem. Dhoma e ndenjejes eshte bashke me kuzhine dhe kendin e ngrenies. Nepermjet saj kemi akses ne nje dhome bosh e cila eshte ideuar si studio apo zyre. Gjithashtu nga ballkoni i dhomes se ndenjejes kemi pamje te bukur mbi liqenin e Tiranes dhe gjelberimit te kodrave perreth. Ne korridorri jane vendosur 3 dhomat e gjumit, nje tualet dhe nje lavanteri e vogel. Dy dhoma jane te arreduara per femije, kurse dhoma dopio per te rritur ka tualet brenda saj dhe nje ballkon. Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje dhe dysheme parketi cilesor. Gjithashtu ky apartament ka 2 vende parkimi ne katin perdhe te perfshire ne cmim.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location