Apartament cilesor per shitje ne zonen e Gardes

€390,000

Pershkrimi

Apartament cilesor per shitje ne zonen e Gardes. Apartamenti ndodhet ne katet e larta ku ka ndricim shume te mire dhe qetesi. Hapesirat jane bollshme, dhoma ndenjeje eshte e madhe ku ndodhet dhe nje oxhak per te shijuar ditet e ftohta te dimrit. Kuzhina eshte e vecuar. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi te cila jane me korridor te vecante dhe nje tualet me dritare.

Modilimi sic shihet dhe nga fotot eshte cilesor dhe stili klasik. Zona eshte e qete dhe e pershtatshme per nje jetese te qete. Prane saj ndodhet pothuajse te gjitha sherbimet dhe ambientet rekreative.

Apartamenti ka te perfshire dhe 2 garazhe me cmim ekstra.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location