Loading...

Apartament cilesor per qira prane Toptani Center

500€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament cilesor per qira prane Toptani Center. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron mundesi sherbimesh dhe facilitetesh. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor dhe i mirembajtur. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Arredimi eshte i kendshem, ka ndricim natyral te bollshem dhe te ofron komoditetin e nevojshem. Gjithashtu ka dhe 1 post parkimi i perfshire ne cmim.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja