Apartament cilesor per shitje prane Gardes

500,000€

Pershkrimi

Apartament cilesor per shitje prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, zone te qete dhe te pershtashme per banim. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Orientimi eshte Jug-Lindje.

Apartamenti ka punime ekstra, ne sistemin elektrik, hidraulik, patinime, pllaka, parket, dyert, sistemin qendror ngrohje-ftohje dhe mobilim cilesore e te bukur nga firmat me prestigjoze ne treg. Apartamenti eshte gati per banim ose per dhenie me qira.

Zona eshte nder me te preferuarat per banim dhe pervec perdorimit nga ana juaj, investimi ne kete zone eshte i sigurt. Pothuajse te gjitha sherbimet i keni nga 2 -5 minuta ne kembe.

Siperfaqe neto eshte 137 m2

Per me shume info na kontaktoni!

Location