Apartament dubleks per shitje ne Golem ne nje kompleks te mire

Na kontaktoni

Pershkrimi

Apartament dubleks per shitje ne Golem ne nje kompleks te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt. Dubleksi eshte i organizuar ne: kati i pare eshte dhome ndenjeje, kuzhine, 1 tualet,ballkon dhe kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 1 tualet te madh dhe 1 ballkon.

Kompleksi ku ndodhet eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire, me pisha te cilat te ofrohejne ajer te paster dhe freski ne ditet e nxehta. Largesia nga plazhi eshte 2 minuta ne kembe. Zona kohet e fundit ka nje permiresim ne infrastrukture, si ne impiantin e pastrimit te ujrave te zeza dhe ne rruget qe jane rregulluar.

Per me shume info, na kontaktoni!

Location