Loading...

Apartament i arreduar per Qira

400€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament i arreduar per Qira prane kodrave te Liqenit ne nje kompleks cilesor. Apartamenti ka hapesira te bollshme te cilat jane te mireorganizuara. Dhoma e ndenjejes eshte bashke me kuzhinen ndersa kemi dhe 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Gjithashtu ky apartament disponon nje vend parkimi ne katin nentoke. Kompleksi ku ndodhet apartamenti te dhuron qetesi gjelberim dhe eshte i mireadministruar.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja