Apartament i bukur 2+1 per Qira

800€ per muaj

Pershkrimi

Apartament i bukur 2+1 per Qira prane Stadiumit Qemal Stafa dhe Rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte i arreduar kendshem me gjithcka duhet per nje jetese sa me komode. Ai ndodhet ne katet e larta te pallatit dhe disponon nje garazh ne katin netoke.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location