Apartament i bukur per Qira 2+1

900€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament i bukur per Qira 2+1 prane pazarit te ri apo 100 m nga busti Avni Rustemi. Apartamenti eshte cilesor dhe ka arredim klasik te vecante. Ai organizohet ne nje dhome ndenjeje me guzhine bashke, e cila ka dhe oxhak funksional me dru. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje tualet te bollshem me vaske hidromasazhi dhe nje vend parkimi te dedikuar.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location