Loading...

Apartament i bukur per qira ne ishbllok

900€

Pershkrimi

Apartament i bukur per qira ne ishbllok, i arreduar me shije dhe gjithcka nevojite per nje jetese komode. Apartamenti ka hapesira te bollshme te organizuara ne dhome ndenjeje, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor dhe jo ne rrugen kryesore.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja