Loading...

Apartament i kendshem me Qira prane ST te Trenit

450€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament i kendshem me Qira prane ST te Trenit. Apartamenti eshte i mire mobiluar ka hapesira te bollshme, Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje dhome te madhe sallon ndenjeje me kuzhine, dy tualete dhe nje  ballkon. Vendndodhja eshte afer st te trenit pallat i ri me ashensor luksoz dhe  i mire administruar. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te kendshem banimi, me bar-kafe  supermarket dhe biznese te tjera sherbimi.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Vendodhja