Apartament i kendshem per Qira prane RTSH

800€ per muaj

Pershkrimi

Apartament i kendshem per Qira prane RTSH. Ai organizohet ne dhome ndenjeje-kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 korridor te bollshem. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane dhe qendres komerciale COIN. Apartamenti eshte i mobiluar teresisht me gjithcka per nje jetese sa me komode. Orientimi i tij eshte kryesisht jug cka e ben ate te ngrohte ne dimer dhe konstant gjate stines se nxehte verore.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Location