Loading...

Apartament i mobiluar totalisht prane rr.Kavajes

450€ per muaj

Pershkrimi

Apartament i mobiluar totalisht prane rr.Kavajes. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones. Planimetria e tij eshte e organizuar ne dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Mobilimi eshte cilesor dhe i kendshem.

Rruga eshte e qete dhe prane ndodhen institucione arsimore, mjekesore, bankare dhe pothuajse te gjitha sherbimet per ta bere jetesen sa me te lehte.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja