Loading...

Apartament i Ri 2+1 per Qira tek Turdiu Center

1,200€ per muaj

Pershkrimi

Apartament i Ri 2+1 per Qira tek Turdiu Center, pallat i ri cilesor i sapoperfunduar. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara dhe preferohet te jepet bosh per banim apo zyra. Punimet e brendshme jane cilesore si dyert, pllakat apo hidrosanitaret. Organizimi i brendshem eshte ne nje dhome te madhe ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral te bollshem fale dritareve te medha prej xhami. Ketij apartamenti mund ti dedikohet nje vend parkimi ne katin nentoke kundrejt nje qiraje ekstra.

Per me shume detaje apo nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja