Apartament i ri 3+1 me qira prane Zoo

€900 per muaj

Description

Apartament i ri 3+1 me qira prane Zoo, me drite dhe pamje te kendshme nga gjelberimi. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe eshte pjeserisht i arreduar. Dhoma e ndenjejes eshte bashke me kuzhinen, ndersa pergjate korridorit jane vendosur 3 dhomat e gjumit, nje tualet dhe nje depo. Dhoma matrimoniale ka tualet te pervetshem dhe apartamenti ka nje ballkon te madh i cili aksesohet nga dhoma e ndenjejes. Apartamenti ka kuzhine te re te instaluar, dysheme parketi dhe sistem ngrohje-ftohje. Gjithashtu ky apartament disponon nje vend parkimi ne katin nentoke. Preferohet kontrate afatgjate qendrimi.

Per me shume detaje apo per ta pare nga afer kete apartament mund te na kontaktoni.

 

Location