Apartament i ri, cilesor, modern per qira prane Aba Center

€2,500 per muaj

Description

Apartament i ri, cilesor, modern per qira prane Aba Center. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe cilesore, rruge e qete dhe zona me e mire per banim ne Tirane. Planimetria e tij eshte e mireorganizuar ne: dhome ndenjeje, kuzhine te ndare, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe nje ballkon i kendshem per te shijuar kafen apo cajin tuaj.

Cmimi eshte 2500 euro/muaj.

Per me shume info apo vizite prane tij, mund te na kontaktoni!

Location