Apartament i ri per qira ne Ali Dem

€700 Per muaj

Description

Apartament i ri per qira ne Ali Dem super arredim dhe i pabanuar asnjehere. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Hapesirat e tij te brenshme organizohen ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket, ka sistemin ngrohje-ftohje si dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket nder me cilesoret. Kuzhina eshte e kompletuar me lavastovilje, ene kuzhine te vogla deri tek ekspresi i kafese. Edhe arredimi i tij eshte cilesor sic duket dhe ne foto.

Per me shume detaje apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.