Apartament i ri per qira ne nje kompleks te bukur ne Mullet

Na kontaktoni

Pershkrimi

Apartament i ri per qira ne nje kompleks te bukur ne Mullet.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit ose papafingo, ka hapesira te bollshme te organizuara ne dhome ndenjeje te madhe, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, lavanderi, 4 ballkone me pamje te bukur dhe relaksuese. Mobilimi eshte i kendshem dhe me te gjithe mobiljet dhe pajisjet e nevojshme per nje jetese sa me te rehatshme.

Kompleksi eshte i ri dhe cilesor dhe ndodhet ne kodrat e bukura mes gjelberimit dhe ajrit te paster.

Per me shume info, na kontaktoni!

Location