Apartament i Ri per Qira tek Turdiu Center

1,200€ per muaj

Pershkrimi

Apartament i Ri per Qira tek Turdiu Center, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me kuzhine cilesore italiane, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje te bukur nga lulishtja. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe prestigjioz, ndersa arredimi i tij eshte cilesor. Mobilimi e ketij apartamenti sapo ka perfunduar dhe sistemi i ngrohje-ftohje eshte instaluar. Apartamenti disponon nje vend parkimi ne katet nentoke i cili ka nje qira prej 100 euro.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location