Apartament i ri per shitje te Ali Demi

€72,250

Pershkrimi

Apartament i ri per shitje te Ali Demi. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe cilesor. Apartamenti ka orientim shume te mire Jug-Lindje.

Organizimi eshte ne dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare.

Zona eshte e qete dhe afer Unazes se Vogel.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane  tij na kontaktoni!

Features

Location