Shitet apartament i ri prane Kullave Binjake

300,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament i ri i sapoarreduar prane dy Kullave Binjake. Apartamenti eshte i arreduar me stil modern dhe shume cilesor, sistem inverter ngrohje, dysheme me parket e te tjere. Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje te lire nga jugu.

Per nje vizite prane tij kontakto.

Location