Apartament i sapomobiluar per qira prane Presidences

1,400€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament i sapomobiluar per qira prane Presidences. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim 24 ore. Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar  dhe eshte mobiluar shume bukur.

Per nje vizite prane tij, mund te na kontaktoni!

Location