Loading...

Apartament Luksoz 3+1 prane ETC

2,000€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament Luksoz 3+1 prane ETC me hapesira te bollshme dhe te mireorganizuara. Apartamenti ka nje holl te madh ndenjeje me ballkon qe ka pamje te lire te bulevardit. Kuzhina e tij eshte e vecuar dhe e pajisur me elektroshtepiaket nder me cilesoret. Ne korridorin e hyrjes ndodhet nje tualet i madh ndersa disi me vete ndodhen 3 dhomat e gjumit. Dhomat gjithashtu jane te medha dhe te arreduara me estetike. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe i pajisur me sistemin ngrohje-ftohje. Preferohet te jepet me kotrate afatgjate prandaj ofron dhe komoditet maksimal.

Per nje vizite prane tij apo me shume info mund te na kontaktoni.

Vendodhja