Apartament Luksoz per Qira prane ishbllokut

€1,500 per muaj

Description

Apartament Luksoz per Qira prane ishbllokut ne nje pallat cilesor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka hapesira te medha dhe te mireorganizuara me orientim V-L. Punimet dhe arredimi i ketij apartamenti jane nder me cilesoret perfshire dysheme parketi, sistem inverter ngrohje -ftohje e te tjere. Hapesirat e brendshme organizohen ne nje korridor te madh nga ku shperndahen 3 dhomat e gjumit, dhoma e ndenjejes me kuzhinen, ddepo dhe  njeri tualet. Dhoma dopio ka brenda saj nje garderobe te brendshme dhe tualet te pervetshem. Gjithashttu apartamentti ka 2 ballkone dhe nje post parkimi ne katin nentoke.

Cmimi eshte vlera Neto.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Location