Apartament me mobilim te ri ne kompleksin TID (Nobis)

Na kontaktoni

Pershkrimi

Apartament me mobilim te ri ne kompleksin TID (Nobis). Apartamenti eshte me hapesira te bollshme, cilesor, modern dhe me pamje fantastike nga Liqeni Artificial.

Kompleksi ku ben pjese te ofron pothuajse te gjitha sherbimet per nje jete te rehatshme.

Per me shume info dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location