Apartament me qera prane Juridikut

500€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament me qera prane Juridikut. Apartamenti ka hapesira te bollshme, dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Hapesira eshte e bollshme, e ndricuar mire dhe e mobiluar.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location